5. Dalga

Konu olarak, sürükleyici ve tempolu eserler her zaman için ilgi çekmeyi başarmıştır. Aslında bakarsanız, her sektörde veya her işte tempo, her zaman için ilgi çekici olmuştur. İçinde bulunduğunuz ortamda, tempolu olmak size göre olmayabilir ama tempolu birini izlemek, çok keyifli bir durumdur. Kitap okurken de, coşkulu bir hikâyenin içerisine dâhil olmak, sizi keyifli bir maceraya doğru götürecektir. 5. Dalga isimli kitapta, aynen bu minval üzerine kurulmuş bir eser olarak karşımızdadır.

5.Dalga İle Maceraya Hazır Olun

Rick Yancey tarafından kaleme alınan bu eser, son zamanların en sıra dışı kurgusu olarak görünmektedir. Yazar bu eseri ile birlikte okuyucuya soluksuz bir süreç vaat ediyor, sayfalar arasında gidip gelecek, her sayfada şaşıracak, bu noktaya nasıl gelindiğine dair sorular sordurmayı hedefliyor. Yazarın bu tutumu, eseri daha da esrarengiz boyutlara taşımaktadır.

5. Dalga

5. Dalga

5.Dalga ile yazarın oluşturduğu bir dünyaya gireceksiniz. Bu dünyada uzun bir süre kalacak, hatta bir daha geri dönmek istemeyeceksiniz. Sıra dışılık, gizem ve merak duyguları, sizlerin esere bağlanmanıza neden olacak. Elinizden düşüremeyeceğiniz bir eser olma özelliğine sahip bu eserle, maceraya hazır olun.

Rick Yancey, tüm ustalıklarını, titiz bir anlatım ile birleştirip oluşturduğu bu eseri ile yoğun bir ilgiyle karşılaşmıştır. Bu ilginin bir yansıması olarak, haftanın kitapları kategorimizde yer alan bu eseri sizlerde mutlaka okumalısınız. Emin olun elinizden düşüremeyeceksiniz.

 

1 Yorum

  1. emirhan kırkçı diyor:

    Tam olarak kendime hitap eden bir kitap bulabildim sonunda. Anlatımı çok iyi sürükleyici bir kitap. Kesinlikle tercih etmelisiniz. :)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*