Acımasız

Edebiyat tarihinde yer alan eserler arasında, polisiye ve gerilim tarzı eserler, her zaman için dikkat çekici nitelikte olmuştur. Bu eserler, ilk sayfasından son sayfasına kadar, gerilim içinde sürmüş ve okuyucusunu, bu bağlamda tatmin etmiştir. Merak duygusu ile daha da etkileyici bir hale gelen eser, edebiyat tarihinde de önemli yerlerde olmayı başarmıştır. Bu eserlerden bir tanesi olan Acımasız, bu hafta ki indirimdeki kitaplar kuşağımızın içerisinde yer alıyor.

Acımasız İle Polisiye Üzerine

Eser, bir cinayetin üzerine giden ve sonucunda adaleti ortaya çıkarmak isteyen genç bir kadının hikâyesi üzerine şekilleniyor. Eser içerisinde yer alan kavramlar ve sembolleri, genel olarak okur severde merak duygusunun ortaya çıkmasını sağlayacak doneler ile doludur. Yazar Jane Casey tarafından kaleme alınan bu eser, indirimde olması hasebiyle de mutlaka okumanız gereken bir eserdir.

Acımasız

Acımasız

Eserde ki hava tam anlamı ile bir gizemdir. İşlenmiş bir cinayeti çözmek üzere görevlendirilmiş bir kadın ve karşılaştığı engeller, eserin genel olarak konusunu ve sürecini ortaya çıkarır. Eserin ilgi görmesi, içerisinde saklamış olduğu gizem duygusu ile alakalıdır. Bu duygu ile birlikte, okur severler esere yönelmiş ve sonucunda başarı da ortaya çıkmıştır. Acımasız, bu bağlamda kaleme alınmış en nokta isabetli eserdir.

Bu eserin bu denli nokta bir anlam ifade etmesinde, yazar Jane Casey büyük bir role sahiptir. Eserin içerisinde yer alan tüm şekillendirmeler, bizzat onun eseridir.

Yazar: Jane Casey

Eser: Acımasız

ISBN: 9786055433925

Sayfa Sayısı: 552

Yayın Yılı: 2014

 

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*