Beni Susturabilecek Tek Şey

Siyaset konulu kitaplarında siyaset meydanlarından aşağı kalır yanı yok. Konuşmaktan, savunmaktan ve ilkeleri için savaşmaktan vazgeçmeyen siyasetçiler, daha fazla kitleye hitap edebilmek için düşüncelerini kitap şeklinde sunuyorlar. Siyasetçi yazarlar arasına Emine Ülker Tarhan’da katıldı. Yakın geçmişte hakim ve milletvekili aynı zamanda da CHP grup başkan vekilliği yapmış olan Tarhan, adını “Beni Susturabilecek Tek Şey” koyduğu kitapla gündemde.

“Beni Susturabilecek Tek Şey” ve Siyaset Gündemi

Uzun yıllardır Türkiye’nin ardı ardına felaketler yaşadığını ve her felaketinde bir sonu olduğunu düşünen yazar, kitabında temiz cumhuriyet isteğini ve fikirlerini savunuyor. Kitabın kapağına ilk bakıldığında acaba yazar neyden bahsediyor ya da onu susturacak şey nedir diye düşündürüyor. Cevabı ve Tarhan’ın fikirlerini öğrenmek için kitabı okumanız gerekiyor ancak, haberleri yoğun bir şekilde izleyenlerin cevaba dair azda olsa bir fikri olabilir.

Beni Susturabilecek Tek Şey

Beni Susturabilecek Tek Şey

Meclis kürsüsünde konumsa yaptığı sırada bir milletvekilinden tepki alan Tarhan şu şekilde cevap vermişti “Beni Susturacak Tek Şey” Bilgidir. Aslında bu manzaralara çok alışığız fakat bu kitabın bir özelliği var. Kitapta yer alan cesurca savunulmuş bilgiler ve iddialı sözler, okuyucunun bir durup düşünmesini sağlıyor. Bu kitapla belki de farklı bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

Siyaset kitaplarını okumayı sevenler mutlaka bu kitabı okumalı. Emine Ülker Tarhan’ın kaleme aldığı ve çok satanlar kategorisinde yer alan eseri online kitap mağazamızdan satın alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*