Bir Asosyalin Değişimi 

WhatsApp’taki Tanımadığım Kız ve Bakire Cinayetleri isimli kitapların da yazarı olan Seyit İltürk’ün, Bir Asosyalin Değişimi ismini verdiği kitabı, en çok satanlar kategorisinde, okuyucunun yoğun olarak ilgi gösterdiği bir kitaptır.

İnternette yazdığı öykülerle tanınan Seyit İltürk, Bir Asosyalin Değişimi ismini verdiği kitabındaki hikayeleri de bölümler halinde internet üzerinde yayınlamıştır. Bu yayınların bir araya getirilmesiyle oluşturulan kitap, 17 ayrı bölümden oluşuyor. Kitabı oluşturan hikayelerin kahramanları, Cenk, Nihal, Tuğçe, Serdar, Emre, Taha gibi isimlerdir.

Bir Asosyalin Değişimi

Bir Asosyalin Değişimi

Hikayelerin ana kahramanı ise Cenk’tir. Cenk, asosyal bir kişilik olarak görülür. Kitaptaki bir hikayede de anlatıldığı gibi, sınıfında maç için tüm erkekler toplanmış kadro kurarlar. Ancak, kadroda bir kişi eksiktir. Diğer sınıftan bir kişi maça davet edilir. Cenk’i davet etmek kimsenin aklına bile gelmez. İşte böyle bir kişilik olan Cenk’in yaşam hikayesi kitapta anlatılıyor. Cenk’in karşılık bulamadığı aşkı, değişmesi, kötülükler yapması, hayatında bir takım stratejiler denemesi konu ediliyor.

Kitabın adından da anlaşılacağı gibi Cenk asosyal bir kişilik olarak hikayeye konu ediliyor ve Cenk, yaşadıkları sonrasında değişiyor. Böylece sosyal mi, kötü biri mi oluyor. Yoksa asosyal mi kalıyor. Yorum okuyucunun.

Bir Asosyalin Değişimi kitabı, okumaya başlayanların bir çırpıda, bir solukta okuduğu bir eser. Kitaba başladığınızda sonuna kadar okumadan elinizden bırakmayacağınız akıcılıkta yazılmış, heyecanla anlatılmış her sayfasında neredeyse her satırında bir aksiyonun olduğu sürükleyici ve sıkmayan bir anlatımla yazılmış bir kitap.

 

Yazar: Seyit İltürk

Kitap: Bir Asosyalin Değişimi

ISBN:

Sayfa Sayısı: 40

Yayın Yılı: 2013

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*