Dinle Küçük Adam

Kitaplar insanların ufku açan en iyi araçlardan bir tanesidir. Bazen yalnızlığınızı giderirken bazen de size en doğru ve en sağlam bilgileri aktaran bir arkadaş olmuştur. Dünya geneli her gün milyonarca kitap basılmaktadır. İnsanların kişisel gelişimine yardımcı olan kitaplar sayesinde yeni yetişen nesil daha bilinçli ve daha kültürlü olacaktır. Roman ve romancılığın önemli isimlerinden birisi olan Wılhelm Reıch dünya genelinde sükse yaratan romanı Dinle Küçük Adam ile tanınmış saygın bir yazardır.

Pek çok yönü ve kimliği bulunan yazar, aynı zamanda psikolog, mühendis ve doğa bilimcidir. Kendini bilime ve kültüre adamış yazarın Dinle Küçük Adam adlı romanında insanın kendisiyle yaptığı iç savaşı konu ediniyor. Bir başkaldırış, korkaklığı yenme ve daha nice duygunun önüne bu kitapla geçebilecek olan okurlar, kısa ancak roman tadındaki bu eseri en kısa sürede bitirmek için çabalayacaklarıdır.

Dinle Küçük Adam İle İçinize Fısıldayın

Dinle Küçük Adam

Dinle Küçük Adam

Süssüz ve yalın bir anlatımın yanı sıra tezatlıkları bir araya getiren Wılhelm Reıch başarıları ile okurların ve eleştirmenlerin büyük beğenisini toplayarak tam not almayı başarmıştır. 160 sayfa olarak tasarlanan kitap sürükleyici bir konuya hakim olması sebebi ile bir oturuluşta bitirilecek kıvamdadır. Defalarca okumak isteyeceğiniz bu eseri en kısa sürede kütüphanenize eklemelisiniz. İçinden çıkamadığınız duygularınıza tercüman olacak bu kitapla içinizdeki küçük adama bir şeyler fısıldayabilirsiniz. Hata yapmaktan korkmadan ve söylemek istediklerinizi çekinmeden aktarmak için mutlaka bu kitabı okumalısınız. İçinizdeki tılsımı ortaya çıkarın!

Yazar: Wılhelm Reıch

Kitap: Dinle Küçük Adam

Basım Yılı: 2012

Sayfa Sayısı: 160

ISBN: 9789754068085

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*