Düşlerin Ötesinde

İnsanın hayallerine kavuşması bazen bir ömür sürebiliyor. Hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği bir şekilde gelişen olaylar ve kaderin yavaş yavaş örmeye başladığı ağlar. Eski bir aşktan kalma yara izleri ve bu yara izlerini örtmek adına genç bir kadının kendi ayakları üzerinde durmak için verdiği çaba, gayret.

Violet böyle bir kadındır ve hayata, yaşamanın zorluğuna tek başına ayakta durmak için, geçmişinden bu yana sürekli hayalini kurduğu bir dükkana hayatın zorlu aşamasından sonra kavuşur. Kocası ile yıllar süren birlikteliğinin ardından Violet boşanma kararı ve kocası ile yollarının ayırır. Violet için bir son olarak görülen bu olay aslında Düşlerin Ötesinde bir yaşamın ilk adımıdır.

Düşlerin Ötesinde

Düşlerin Ötesinde

Yeni Bir Hayat Düşlerin Ötesinde

Sade bir aşk romanından farklı olup kadınların yaşama tutunma çabasını anlatan ve yaşamdaki eski eşyalarda yüklü olan hatıraların aslında paha biçilmez bir şaheser olduğu anlatan Susan Gloss bu kitabından insana umut kapılarını yeniden açıyor.

İkinci baharını yaşamaya hazır olan Violet ile romana başlayan Susan Gloss roman ilerledikçe hikayeye dahil olan April ve Amithi ile yoluna devam eder. Violet, April ve Amithi’nin yolları Violet’in açtığı İkinci Şans butiğinde kesişir. April nişanlısından ayrılan hamile bir kadın Amithi ise ailesinden çok uzakta tek başına yaşamaya çalışan genç bir kadındır. Düşlerin Ötesinde yaşamın ağır ve hızlı temposunda sizi dinginlik katacak bu kitap ile umutsuzluklarınıza dönüp bir daha bakacaksınız.

Yazar: Susan Gloss

Kitap: Düşlerin Ötesinde

ISBN: 9759997434

Sayfa Sayısı: 344

Yayın Yılı: 2014

 
Etiketler:

1 Yorum

  1. zynep duran diyor:

    harika bir kitap.Boşanmış ve bu durumu yaşayan binlerce kadın var ülkemizde.Tamda bizi anlatıyor.bence bu kitap hayatı anlatıyor ve herkes okumalı.Aşk çok güzel işlenmiş.Düşlerin ötesinde bir yaşam ve gerçekten yaşanmış.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*