Göçebe

Alacakaranlık serisi ile tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından okunan ve sevilen Stephenie Meyer, yeni yazmış olduğu Göçebe ile birlikte insanları yine kendine hayran bırakmayı da başarmış oluyor. Yazarın en gözde özelliği olan yaratıcılık ve hayal gücü yine bu kitapta kendine yer buluyor. Romandaki kahramanlar her ne kadar olumsuz ve kötü durumlar ile karşı karşıya kalsa da yazar kitabı okuyacak olan kişileri de şaşırtmayı başarıyor.

Göçebe ile Farklı Bir Dünyaya Giriş

Psikoloji gerilim roman türünde benzersiz bir eser ortaya çıkartmayı başarmış olan Meyer, Göçebe ile de insanlara oldukça farklı bir roman okuma şansını da vermiş oluyor. Okurlar, okuyacakları bu roman ile birlikte daha öncesinde şahit olmadıkları oldukça farklı bir dünyanın içerisine girme fırsatını da elde ediyorlar.

Göçebe

Göçebe

 

Meyer’in zihninde yer eden karanlık dünyayı merak eden kişiler, okuyacakları kitap ile her zaman istediği bu dünyaya giriş biletini de kapmış olacaklar. Üstelik bu kitap yalnızca okuyucular tarafından değil, dünyaca ünlü yazarlar ve eleştirmenler tarafından da beğenilmiş ve insanlara tavsiye edilmiş olan bir romandır.

Stephenie Meyer tarafından yazılmış olan bu romanı, diğer romanlarda olduğu gibi insanları içerisine sürüklemeyi başaracak öğeler sahip. Kitap yorumları kategorimizde yer alan bu kitap ile birlikte Alacakaranlık sayesinde insanları farklı bir dünyayla tanıştıran yazarın yine ilginçliklerle dolu başka bir macerasına ve dünyasına adım atma imkanına sahip olunacaktır.

 

1 Yorum

  1. merve ulusoy diyor:

    Psikoloji ve gerilimli bir kitap. Heyecan verici bir kitap. Mutlaka okumalısınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*