Hasret

İnsanın sevdiğine olan duyguları hiçbir zaman değişmez. Bu duyguların üzerinden yıllar dahi geçse her zaman için aynı kalır. Cumhuriyet dönemi öncesinde yaşanan hüzünlü bir aşk hikayesinin en ince ayrıntılarını sunuyor bize Hasret. Birbirini çok seven iki genç evlenmek için oldukça farklı zorluklar çekti. Bunların içinde ise en önemli olan birinin Müslüman diğerinin ise yabancı oluşu idi.

Ancak her türlü zorluk karşısında kazanan aşk oldu. Ne yazık ki tam bu sırada imzalanan mübadele sözleşmesi hemen her şeyi alt üst etme yetti. Ayrılan iki kalp ile birlikte birçok insan yurdundan yerinden olmak zorunda kaldı. Hiç bitmeyecek olan bir Hasret işte tam bu anda başlamış oldu.

Hasret

Hasret

Hasret Çeken Gönüller

Bir değil binlerceydi hasret çeken yüklü gönüller. Ülkemiz içerisinde iyi işler yapan ve kalitesini bir kez daha gösteren Canan Tan bu eserinde yine bizleri can damarımızdan aşk ile vuruyor. Hiç beklemediğimiz biranda olup biten olaylar ve başlayan hasret karşısında kayıtsız kalmak ise imkânsız.

Gerçek bir hikâyeyi okurlarına kendine has özel anlatımı ile sunan Canan Tan başarılı bir yazın ortaya çıkarmış. Son günlerin en çok arananları arasında boy gösteren bu eser kitaplığınızı daha da zenginleştirecek bir özelliğe de sahip. Hasret olan gönüllere biraz daha fazla hasreti hissettiren bu duygu dolu eseri bir solukta okuyacaksınız. Kendinizden de birer parça bulabileceğiniz kaliteli bir kitap.

Yazar: Canan Tan

Eser:  Hasret

Basım Yılı: 2013

Sayfa Sayısı: 352

ISBN: 9786050913149

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*