Kan ve Şeref

Mafya konulu kitaplar, insanlar arasında çok fazla tercih edilse de günümüzde ne yazık ki bu konuda yazılmış etkili romanları görmek değil. Bunun nedeni ise ilk başlarda yazılmış olan mafya içerikli kitapların üzerine yazarların pek fazla bir şey koyamamaları. Böyle olunca da okurlar tekrar tekrar aynı şeyleri okumak istemediğinden dolayı mafya konularını içerisinde bulunduran kitapları pek tercih etmiyorlardı. Ancak George Anastasia, bu durumu ortadan kaldırmak için hiç durmadan çalışmaya başladı.

 

Kan ve Şeref

Kan ve Şeref

Hayal gücünü yeni bir roman için zorlayan George Anastasia, bunun sonrasında da ortaya daha öncesinde görülmemiş tarzda bir roman çıkarmış oldu. Okurlar da bu sayede yepyeni bir mafya ailesi ve onların muhteşem maceralarına tanık oluyorlar.

Kan ve Şeref ile Mafyaların Dünyası

Anastasia’nın romanı Kan ve Şeref içerisinde Philadelphia’nın en azılı mafya ailelerinin hikayeleri anlatılıyor. Kitap içerisinde yer alan Karga, bu ailelerin içerisine girerek en tehlikeli üyeleri hapse attırmakla görevli bir kişidir. Kısa sürede ailenin içerisine giren karakter, görevini çok başarılı bir şekilde yerine getirmiş oldu.

Aileye giren Karga, daha sonrasında tanıklık etmeye karar verir. Bu tanıklık sonrasında ise mafyanın ölüm listesine hem de ilk sıralardan giriş yapmış olur. Tanık koruma programı ile hayatta kalmayı başaran Karga ve mafyaların dünyası, top 100 deki roman Kan ve Şeref ile birlikte okurların beğenisine sunuluyor.

Yazar: George Anastasia

Kitap: Kan ve Şeref

ISBN: 9789758992119

Sayfa Sayısı: 432       

Yayın Yılı: 2006

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*