Kayıp Sicil

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin de yaklaştığı bu günlerde ortaya pek çok senaryo atılırken siyasi konuların ele alındığı pek çok konuyu bulabileceğiniz Kayıp Sicil kitabı siyasi kitapları sevenlerin ellerinden bırakamayacakları bir kitap olacak. Kitapta Tayyip Erdoğan ile ilgili yazacağı kitabın dokümanlarının nasıl kaybolduğunu anlatan yazar, daha bilmediğiniz pek çok konuya da değinerek sizlerin bilgi sahibi olmasını sağlayacak.

Daha çok son günlerde adı paralel yapı olan cemaat ve hükümet arasındaki kavgalara değinen bu kitabı sizler de alarak merak ettiğiniz tüm konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayıp Sicil

Kayıp Sicil

Her çıkarttığı kitap çok sevilen ve insanları düşünceye sevk eden yazarın bu kez Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde verdiği bilgiler çok konuşulacak. Daha çok yeni olan ve gündemin nabzını tutacak olan bu kitaba dilerseniz sitemizdeki kitap tavsiyeleri bölümünde inceleyerek sahip olabilirsiniz.

Kayıp Sicil Kitabının Yazarı Kimdir?

Geçtiğimiz mayıs ayında çıkan bu kitabın yazarı benzer kitapları ile tanınan Soner Yalçın’dır. Sizler de bu kitaba sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken online alışveriş yöntemi sayesinde en kısa sürede kitabımıza sahip olmaktır. Kredi kartınızın olması ve internetinizin bulunması sayesinde en kısa sürede sahip olacağınız kitabımızdan sizler de faydalanabilirsiniz.

Severek okuyacağınız ve içerisindeki her türlü bilgiyi şimdiden merak ettiğiniz bu kitabı satın almak için vakit kaybetmeyin. Kaliteli anlatımıyla Kayıp sicil kitabı sayesinde gündemin nabzını tutabileceksiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*