Kızıl Sabah

Yitik bir aşkın romanı Kızıl Sabah. Yaşanmış gerçek olaylardan ilham alan, hayatın acı tatlı bütün yönlerini en saf ve katıksız haliyle anlatan, okuyan herkesin derininde ki acıları uyandıracak belki geçmişte ki acıları bugüne çağıracak olan bu roman herkesin bir çırpıda okuyacağı tarzda akıcı ve etkileyici bir üsluba sahip.

Yazarın ilk romanı olmasına karşın buram buram ustalık kokan, sözcükler arasında cümle sonlarında şiir rüzgarı esen, her sayfasında bir girdap gibi sizi içine çekecek olan Kızıl Sabah’ı okurken geleceğe imza atmak için yola çıkan usta bir yazarın ilk okuru, ilk sadık okuru olmanın verdiği tadı da hissedeceksiniz.

Kızıl Sabah

Kızıl Sabah

İş hayatı ile edebiyat arasından bir bağ kuramasak da ve aslında bir sağlık çalışanı olan Mustafa Cahi Kalemdar soyadının verdiği güçle belki de yetenekle oldukça güzel bir aşk romanına imza atmış. Duygulara canlılık veren betimlemeleriyle roman karakterlerini içinizde yaşatan Kızıl Sabah aşk romanı sevenlerin kütüphanesinde mutlaka olması gerekir.

Sabah Yalnız ve Güneş Kızıl

Bir acının, bir acı aşkın anılara gömülüşüyle başlıyor Kızıl Sabah. Doğan her güneşin biran önce batması için dua eden, yalnızlığını içi gibi karanlık bir dünyada yaşamak ve acısını gözyaşlarıyla beslemek isteyen sevgilinin yaşamından bir parça. Her insanın yaşadığı aşk acısını gerçek hayattan ve hayallerinden çıkararak kitaplaştıran Mustafa Cahi Kalemdar ilk romanıyla size biraz kendini açıyor.

 

2 Yorum

  1. osman kalaycı diyor:

    Akıcı bir anlatıma sahip en sevdiğim akılda kalıcı kitaplardan biri . Sabahları sıcak yatağımızdan kalkmak bize ne kadar üşengeç gelsem de en güzel saatler sabahın ilk ışıkları bence .

  2. melike çelik diyor:

    3 haftadır arıyorum bakmadığım kitapçı kalmadı ama hiç bir yer de yok.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*