Köpek Sahibinin El Kitabı

Köpek Yetiştirmek oldukça zorlu ve zahmetli olan bir işlemdir. Özellikle de köpek bakmanın oldukça büyük ve zorlu sorumlulukları bulunuyor. Bu yüzden de köpek bakmak için her zaman bir uzmandan bilgi ya da destek almak son derece büyük bir önem arz ediyor. Evde köpek beslemenin yaşatmakta olduğu çok sayıda büyük sorunun bulunması dolayısı ile de bu alanda uzman olan David Brunner ve Sam Stall tarafından kaleme alınmış olan bu kitap, son dönemlerin en popüler kitapları arasında yer alıyor.

Köpek Sahibinin El Kitabı ile Köpek Eğitmek Daha Kolay

Dünyanın pek çok ülkesinde köpek sahipleri tarafında yoğun bir şekilde ilgi gösterilmekte olan ve haftanın kitapları kategorimiz altında kendisine yer bulmakta olan Köpek Sahibinin El Kitabı isimli bu kitap ile köpek bakmanın püf noktalarını kitapseverlere sunuyor. Evinde köpek bakmak isteyenlere yönelik olarak kitabın içerisinde ayrıca köpek eğitimi ve köpeklerin bakımına ilişkin daha pek çok detay çok daha ayrıntılı bir şekilde yer alıyor.

 

Köpek Sahibinin El Kitabı, David Brunner, Sam Stall

Köpek Sahibinin El Kitabı, David Brunner, Sam Stall

Özellikle de çok daha kolay bir şekilde anlaşılabilmesi, benimsenebilmesi ve uygulanabilmesini sağlayabilmek amacı ile David Brunner ve Sam Stall bu kitapta adım adım talimatları birbirinden geniş anlatımlı grafikler ile pekiştirerek ve zengin içerili hale getirerek, daha kaliteli bir kitap sunuyor.

 

Köpek besleyen kişiler için rehber olma özelliğine sahip olan sitemizin haftanın kitapları kategorisi altında kendisine yer edinen Köpek Sahibinin El Kitabı isimli kitap, köpek sahiplerinin en büyük yardımcısı haline geliyor.

 

Yazar: David Brunner, Sam Stall

 Kitap: Köpek Sahibinin El Kitabı

 ISBN: 9786055056292

 Sayfa Sayısı: 224

 Yayın Yılı: 2014

 

2 Yorum

  1. güney altın diyor:

    3 yaşında bir köpeğim var 1 ay oldu benimde daha çok yeni bu kitabı araştırdım bilgi edinen çok olmuş ve bende olacağına inanıyorum hadi bakalım siprarişimizi verelim :)

  2. nazlıcan akkaya diyor:

    Her isteyen köpek yetiştiremez çünkü onlara baya bir zaman harcamanız gerekiyor ve yoğun bir de ilgi vermeniz gerekiyor. Köpek yaşam ile ilgili her şeyi öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*