Kötü Kan

Romanlar kimi insanın hayatlarında yer verdikleri bir yaşam biçimidir adeta. Romanlarda işlenen konular, karakterler insanların kendilerini de romanların içerisinde dâhil etmelerini sağlar. Pek çok kişinin kendinden bir parça bulduğu romanlar, kimilerini de istese de istemese de romanın parçası haline getirir. O açıdan insanların kendi karakterlerine uygun romanlar seçerek sıkılmadan keyifle kitap okumaları önemlidir.

Kimileri özellikle kadınlar romantik kitaplar ve romanları okumaktan hoşlanırken, kimileri de özellikle polisiye romanları tercih ederler. Bu tarz romanların en bilinenleri arasında yerini alan Kötü Kan sizler için sitemizin indirimli kitaplar kategorisinde yerini alıyor.

Kötü Kan

Kötü Kan

Kötü kan kitabında gerçekleşen bir cinayetinin katilinin kim olduğu sorularak roman boyunca bu soruya yanıt aranıyor. Katilin Kim, neden, nasıl, ne için soruları ile bulunması sağlanırken, sizler de bu heyecanlı serüvene farkında olmadan dâhil oluyorsunuz.

Kötü kan Kitabının yazarı kimdir?

Kötü kan kitabının yazarı polisiye romanlarının severek okunduğu ve ilgiyle takip edildiği, Arne Dahl’dir. Kitap oldukça pahalı bir kitap olmasına karşın sitemizde dileyenlerin okuyabilmesi için şuan neredeyse yarı fiyatına satılıyor.

Sizler de kitap kurdu olduğunuzu düşünüyor ve merak ettiğiniz bu kitaba muhakkak sahip olmak istiyorsanız sitemizden siparişinizi verebilir, maksimum 2 gün içerisinde sizlere teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Neredeyse haftada bir kitap okuyanlardan biri de siz iseniz bu türlü fırsatları kaçırmadan dilediğiniz kitabı satın alabilirsiniz.

 

1 Yorum

  1. muratcan şeker diyor:

    Kötü kan bir cinayeti işleyen kişinin kim olduğunu neden yaptığını sorgulamakla geçiyor. Akıcı ve ağır bir uslüp kullanılmış. Mutlaka okumalısınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*