Portobello Cadısı

Dünya edebiyatının en önemli romanlarından birisi Portobello Cadısı eseridir. Gizemli bir kadının öyküsü olan bu eser kitapseverlerin severek ve beğenerek okuyacağı bir romandır.

Ünlü yazar Paulo Coelho tarafından kaleme alınan bu eser can yayınları tarafından kitapseverler ile buluşturulan 272 sayfalık bir eserdir. Bir solukta okuyacağınız bu muhteşem esere seçkin kitap evlerinden ve online alışveriş içerikli internet adreslerinden cazip fiyat koşulları ile peşin ya da taksitli olarak sahip olabilirsiniz.

Portobello Cadısı

Portobello Cadısı

Gizemli Bir Kadının Anlatıldığı Muhteşem Eser Portobello Cadısı

Portobello Cadısı eseri, Athena isimli gizemli bir kadının öyküsünü anlatmaktadır. Onu tanıyan ve tanımayan yakınların ağzından anlatılıyor. Bu eser, Athena’yı tanıyan belki de hiç tanımayan dostlarının ağzından kim olduğunuzdan emin olmasanız da kendinize karşı hiçbir zaman içten olma cesaretini nasıl ediniriz sorularına yanıt arayan eserdir.

Ünlü yazar Paulo Coelho bu eserinde eserin kahramanı gizemli Athena isimli kadındır. Athena gördüğü bazı manzaralara baş kaldırıp bunun için büyük bedeller ödeyen kadındır. Athena’nın en büyük sorunu 21. yüzyılda yaşan bir 22. Yüzyıl kadını olması ve bu gerçeğe herkes tarafından gizlemesiydi. Bunun için Athena büyük bedeller ödedi mi?, kuşkusuz bunun için Athena büyük bedeller ödedi. İnternettik online alışveriş sitelerinden alacağınız kitaplara kargo fırsatlarından yararlanarak kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Kitap okuma insanların eğitim düzeylerine katkı sunduğu gibi günlük yaşamlarında kendilerini daha kolay ifade edebilme ve kelime dağarcığını yükseltmektedir.

 

1 Yorum

  1. zeynep aksoy diyor:

    Portobella Cadısı…. Gerçekten eğleneceğiniz bir kitap.Akıcı ve sade bir dille anlatılmış.Mutlaka okumalısınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*