Sıcak Ayaz

Kaotik bir aşkın hikâyesi Sıcak Ayaz, yaşamla tutunulmuş bir aşkın bir gün sorguya çekilmesi ile başlıyor. Sensiz geçen bir günün, sensiz yaşanan her arzunun sensizliği bende toplanıyor misali…

Engeli olmayan bir aşk olur mu, aşkın verdiği kişiden kişiye değişir mi ya da aslında aşkın kendisi midir bizi biz eden? Bir kişi giderse, aşkı mı gider aşkımız mı gider? Kitap bu gibi soruları kendinize de kolaylıkla sorabileceğiniz manzaralar sunuyor.

Sıcak Ayaz

Sıcak Ayaz

Sıcak Ayaz Mutluluğu Arayanlara

Serkan Özel, anlatımında alışkanlığın verdiği duygusallığı, yalnızlık ile teraziye koyarak okuyucuya aktarıyor. Aynı zamanda aşkın büyük bir paylaşım gerektirdiği yönünde duygusal fikrini açığa vuruyor.

Aşk kitapları, biraz acı ile yoğrulduğunda ortaya tadına doyulmaz bir tarif çıkıyor, bu da okuyucuyu damardan yakalamanın nedeni. Çünkü hepimizin buna benzer yaşanmışlıkları var ve hepimiz neredeyse aynı ıstıraplara maruz kaldık. Mutluluğu arzulamanın da kilit noktası işte bu ıstıraplar oluyor.

Serkan Özel, anlatımdaki sadeliği ile bir yol çizdiği hayatında sevdiğinin bir karar vermesine yardımcı profil oluşturuyor ve neyin vaz geçilmez olduğu hakkında soruyu sorduruyor.

Hayat şartları insanlara benimsediği veya benimsemediği kararlar aldırıyor, Sıcak Ayaz, bu kararlara en güzel örneklerden biri olarak karşımızda duruyor, bu nedenle okunması tavsiye edilen bir kitap bize göre.

İndirimdeki kitaplar listesinde yer alan kitabımızı, bu muhteşem ve değişik anlatımı ile sizlere gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz. Okuyup, beğeneceğinize şüphemiz yok.

 

2 Yorum

  1. pınar gültekin diyor:

    Son zamanlarında en çok okunan kitaplar arasında yer alacağına inanıyorum bütün arkadaşlarıma Sıradışı aşk hikayelerinden bahsetmekle kalmayıp farklı hikayelerle örneklendirerek zenginleştirilmiş bir kitap . tavsiye üzerine tavsiye :)

  2. bedriye akarsu diyor:

    Sıcak Ayaz… Bir aşk hikayesi anlatılıyor.okumaya başladığınızda sizde benim gibi eminim ki etkisinde kalacaksınızdır.Akıcı ve sade bir dille yazılmış.Herkesin okumasını tavsiye ederim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*