Son Ziyafet

Fransız devrimi öncesini konu edinen bu eser içerisinde ezilmiş olan halklar ve bu durumdan canı bir hayli sıkılmış olan kahramanımız Jean var. Son Ziyafet bir direnişin, bir özgüvenin romanı. Jonathan Grimmwood tarafından kaleme alınan bu eser içinde yaşadığı kötü dünyadan kurtulmak için her şeyini verecek olan bir kahramanı konu ediniyor.

Kendi idrarı yerine en güzel şampanyaları içmek, en güzel kadınların ıslak teni üzerinde yaşamak. Sefilliğin yerine zenginliğin gelmesini istediği aynı zamanda ölümü dahi doyasıya yaşamak isteyen bir kahraman. Son Ziyafet bir adamın bu uğurda neler yapabileceğini, ne türlü zorluklar karşısında direnmesi gerektiğini gözler önüne seriyor.

Son Ziyafet

Son Ziyafet

Dünya listelerini altüst eden Jonathan Grimmwood tarafından yazılan bu eser birçok farklı dünya diline çevrilmiş durumda. Bir solukta rahat bir biçimde okuyabileceğiniz bu kitap sayesinde farklı bir kahramanlık öyküsüne misafir olacaksınız. Beklentilerinizin de ötesinde bir etki yaratacak olan bu roman açlık ve sefillikten yolan çıkan bir adamın inanılmaz hikâyesini gözler önüne seriyor.

Düşlenen Son Ziyafet

Hayalleri ile elde edebileceği yenidünya için elinden geleni yaptı. Çok fazla çalıştı. Çok kaybetti ancak hiçbir zaman yılmadı. Kendince dürüst ve onurlu birisi olarak yaşadı. Farklı bir kahramanlık öyküsüne sizlerde tanıklık etmek istiyorsanız daha fazla beklemeden harekete geçin. Hayallerine ulaşmak için yapmayacağı şey yoktu. Bu hırs sizi derinden etkileyecek. Yeni bir dünya için eziyetler ve mükemmel bir mücadele.

Yazar: Jonathan Grimmwood

Eser: Son Ziyafet

Basım yılı: 2014

Sayfa Sayısı: 350

ISBN : 9786055029166

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*