Sonun Geldi Sevgilim

Çağdaş ve modern edebiyatımızın en önemli savunucularından biri olan Tuna Kiremitçi tarafından kaleme alınmış olan bu eser, son derece akıcı bir anlatıma sahiptir. Modern edebiyat unsurlarının tümüne haiz olan bu eser, sizlere farklı bir dünyanın kapısını aralama yeteneğini de sunuyor. Bu yetenek ile birlikte, elde edilecek duygular ve düşünceler, sizlerde bir yenilenmenin yaşanacağının işaret fişeği olacak ve hayatınızda başka bir değerlendirmenin yapılabilmesini sağlayacaktır.

Modern Bir Edebiyatın Ürünü Sonun Geldi Sevgilim

Sonun Geldi Sevgilim

Sonun Geldi Sevgilim

Yazarın, eşsiz kaleminden çıkan bu eser, çok seven bir erkeğin yaptığı hata neticesinde, kendisini nasıl ölümüne bir yalnızlığın beklediğini, bu yalnızlıktan da yine bir aşk ile nasıl kurtulduğunu anlatıyor. Anlatımda yakalan akıcılık ve yazarın özellik kattığı değerler ile bu eser, sizlerde bağlılık unsurlarını hayata geçirecek ve bu sayede eser yazar etkileşimi tamamlanacaktır. Sonun Geldi Sevgilim adlı bu eser, her şeyi ile aşkın büyüsünü anlatan bir eser olma özelliğine sahiptir.

Tuna Kiremitçi, çağdaş edebiyat unsurlarının temsilcileri arasında önemli bir yerde bulunan bir yazardır. Gerek tarzı ile gerekse de anlatımında ki farkı ile bu noktada öne çıkan bir yazardır. Yazarın bu özelliklere sahip olması, kendisine sadık olan bir okuyucu kitlesi yaratmıştır.

Sonun Geldi Sevgilim, içerik ve tarz olarak modern edebiyat unsurlarına sahip bir eserdir. Bu eser ile birlikte elde edilecek durumlar, sizlerde farklı bakış açılarının ve yeniliklerin yaşanmasının kapısını açacaktır.

Yazar: Tuna Kiremitçi

Eser: Sonun Geldi Sevgilim

ISBN: 9786055162306

Sayfa Sayısı: 234

Yayın Yılı: 2014

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*