Sonuncu Kurban

Polisiye romanları içerisinde dünya çapında konuşulan bir yazar olan Agatha Christie ortaya çıkardığı bu mükemmel kurgu ile daha ilk sayfadan okurlarını kendisine bağlamayı başarıyor. Dedektif ver arkadaşı hafta sonunda temsili bir cinayet oyununa gitmeye karar verirler. Ancak bu oyun içerisindeki kahramanların hareketleri kahramanlarımıza şüpheli gelmeye başlar. Oyunun içerisindeki kurban gerçekten öldürülür ve bir cinayet ortaya çıkar.

Gittikçe karmaşıklaşan bu durum içerisindeki dedektiflerimiz engin bilgilerini ortaya çıkan bu olay içerisinde konuşturmaya başlarlar. Ancak bir sorun vardır. Tiyatro oyunu olduğu için ortada birçok sahte delil ve ipucu vardır. Bunlar ile birlikte gerçeklerini ayırt edebilmek için çalışmaya başlarlar. Sonuncu Kurban okurlarına bu karmaşıklık içerisinde farklı bir heyecan yaşatacak.

Sonuncu Kurban

Sonuncu Kurban

Agatha Christie güçlü kalemi ile özellikle polisiye romanlarındaki başarısı sayesinde dünya çapında ün kazanmış bir yazar. Bu eser sayesinde onu daha iyi tanıyabileceğiniz gibi oldukça farklı olan bu olaya daha yakından bakabileceksiniz. Cinayetin çözümlenebilmesi için gerekli olan ihtiyaçlar ve karışık ipuçları kitabı bir an önce bitirmek için sizi sabırsızlandıracak.

Ölen Sonuncu Kurban

İşlerinde deneyimli olan dedektiflerimizin peşine düştüğü Sonuncu Kurban hakkında yaşanılan karmaşa çözülebilecek mi? Değiştirilen ipuçları gerçek ve sahtesi arasında oluşan ayrım yapılabilecek mi? Bu ve bunun gibi birçok farklı karmaşanın içerinde yaşanan harika bir polisiye hikâyesi. Bir solukta okuyabileceğiniz bu eser size beklemediğiniz farklı bir tat sunacak.

Yazar: Agatha Christie

Kitap: Sonuncu Kurban

Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2006

ISBN : 9789752106444

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*