Tarihte Yaşanmamış Olaylar

Resmi Tarih’in anlatımı, olayların sadece bu tarihe mal edilerek anlatılması, bazı yaşanan gerçeklerin üzerini örtmüştür. Bu gerçekler, yaşayan taraflar açısından son derece önemli de olsa, ne yazık ki ifade edilememiş ve kimselerle paylaşılmamıştır. Yazar Ülkü Tamer bu eseri ile aslında bazı yaşanmışlıkları gözler önüne seriyor. Resmi tarihin dışında kalmış olayları, kendi iç dünyasında yaşadığı olaylarla birleştirmiş ve sonucunda böyle bir eseri ortaya çıkarmıştır. Bu kitapta anlatılan her şeyin, bir kurmaca olduğunu sadece bazı durumlara dikkat çekmek için, bu eseri kaleme aldığını ifade eden yazar, son derece dikkat çekici bir eserin ortaya çıkmasına neden oldu.

Tarihte Yaşanmamış Olaylar İle Farklı Bir Hikâye

Tarihte Yaşanmamış Olaylar

Tarihte Yaşanmamış Olaylar

Bu eser ile birlikte sizlerin de bir takım gerçekleri dile getirme isteği ortaya çıkacak ve sonucunda farklı duyguların sahnelenmesi gündeme gelecektir. Tarihte Yaşanmamış Olaylar adlı bu eser, sizleri de değişik düşünce dünyaları içerisinde bir yolculuğa çıkaracaktır.

Eserde yer verilen anlatımlar, kayıt dışı tarihin bir resmidir. Yazarın zihin ve gönül dünyasında yaşamış olduğu olayların, bir ifade şekli olarak ortaya çıkardığı bu eser, son derece başarılı bir anlatıma sahiptir. Sade ve anlaşılır bir dil kullanılması, eserin de daha ilgi çekici olmasını sağlamıştır. Ülkü Tamer, sizleri de bu yolculuğa davet ediyor.

Çıkılacak bu yolculuk ile sizlerde farklı unsurları harekete geçirecek, daha değişik durumları göz önüne getirerek bir değerlendirme içerisine girmiş olacaksınız.

Yazar: Ülkü Tamer

Eser: Tarihte Yaşanmamış Olaylar

ISBN: 9789750723254

Sayfa Sayısı: 96

Yayın Yılı: 2014

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*