Tutsak

Kitap okurken tercihini korku ve gerilimden yana kullanmak isteyen kişilerin şimdilerde en beğendiği kitapların başında, Tutsak geliyor. Kitapta genel olarak insanların yaşamış olduğu tutsaklıktan ve bağımlılıktan bahsediliyor. İnsanlar bu durumdan kaçarak kurtulmak istese bile O’nunla yapmış olduğu sözleşmeden dolayı hiçbir yere kaçamaz. Üstelik bunun yanı sıra insanların vücutları ve zihinleri de tamamen O’na ait.

Bundan dolayı O’nun bilmediği hiçbir şeyi düşünemez ve söyleyemez. İnsanların en büyük isteklerinden bir tanesi olan evlilik bile artık mümkün değil. Çünkü O, insanlara ne yapmaları gerektiğini söylerken aynı zamanda onların kimlerle evleneceğine ve kaç tane çocukları olması gerektiğine de karar veriyor. John Everson tarafından yazılmış olan bu kitap ile birlikte insanlar bambaşka bir dünyaya adım atıyorlar.

Tutsak

Tutsak

Tutsak Olanların Dünyasını Keşfedin

İnsanların daha öncesinde görmedikleri bir yere girmeleri için zihnini zorlayan John Everson, yazmış olduğu bu kitap ile birlikte bunu da başarıyor. Kitabın her sayfasında insanları çok daha şaşırtacak farklı bir dünyanın kapıları açılıyor. İnsanlar bu dünyaya giriş yaptıkları zaman kitabı okurken bile kendilerini çok çaresiz hissedecekler.

Gerilim romanlarının sevenlerin en beğendikleri yazarlar arasından bulunan Everson, yazmış olduğu ve indirimdeki kitaplar kategorisinde bulunan Tutsak ile bu durumun aslında tesadüf olmadığını da insanlara göstermeyi başarıyor. Böylece insanlar da kendilerini 432 sayfalık bir maceraya atma fırsatına da erişmiş oluyorlar.

 
Etiketler:

1 Yorum

  1. nil aydın diyor:

    Bir çok şeylere tutsak ya da bağımlı oluruz. Aslında bunlar bizim elimizde olan bir şey istesek yönetebiliriz ama psikojimiz bazen bunlara izin vermiyor. Kitapta çok iyi anlatılmış faydalanabilirsiniz. Kesinlikle okumalısınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*